Rüya Tabirleri

Rüyada ölünün karısını öpmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölünün karısını öpmesi ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, kırgınlık yaşanacağına, bekarsa evleneceğine, sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, ağız tadının yerine geleceğine, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine ve bu sebeple rüya sahibinin kendisinin atacağı her adımı önceden hesaplayarak atacağına, sıkıntıların aşılacağına, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, kendisine mutluluk ve başarı getirecek yenilik yapacağına yorulur.

Rüyada ölünün karısını öpmesi gördüyseniz:

  • Alışveriş yaparken biraz daha cömert davranabilirsiniz.

Rüyada ölünün karısını öpmesi ailesinde huzurun egemen olduğuna ve kişinin ilim, irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına, yakın bir zamanda alacağınız mutlu bir habere işarettir.

Rüyada ölünün karısını dövmesi uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına delalet eder.

Rüyada karısını taşlamak büyük kazançlar elde edeceğine ve sorunlarından kurtulacağına, düze çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karısını çağırmak maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar alacağına, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine inanılır.

Rüyada karısını bıcaklamak beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar getireceğine rivayet eder.

Rüyada abi karısını görmek çok daha iyi bir konuma geleceğine, geçim sıkıntısının sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada karısını kaçırmak sorumluluklarının ve yükümlülüklerinin artacağına, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karısını kıskanmak kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine inanılır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu