Rüya Tabirleri

Rüyada sarı böcekler görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sarı böcekler görmek eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine, zor günlerin geride kalacağına, özellikle iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına, stresinin ve sıkıntılarının her geçen gün daha da artacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, saygınlığını yitireceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına, hayatın yoluna gireceğine, işlerin açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada sarı böcekler gördüyseniz:

  • Mikrobik hastalıklara açıksınız.

Rüyada sarı böcekler görmek ancak dişini sıkıp dayanması sayesinde çok büyük bazı kazançlar elde edeceğine, korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına yorulmaktadır.

Rüyada küçük sarı böcekler kazancını arttıracağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına, bu iş sayesinde kendisine yeni ve hayırlı kapılar açan kişiler ile tanışacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine delalet eder.

Rüyada küçük sarı böcekler görmek sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, şansın ve kısmetin açık olacağına işaret eder.

Rüyada böcekler sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, ağız tadının da kaçacağına, işlerin sürekli artacağına delalet eder.

Rüyada evi böcekler basmış işlerin çok büyük bir çıkmaza gireceğine, maddi imkânlarının artacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada çeşitli böcekler görmek şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine işarettir.

Rüyada beyaz böcekler görmek kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına ve bu durumun uzun süre böyle devam edeceğine, yeni malların alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyük böcekler öldürmek çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, boş kuruntularla uğraşacağına, stresli bir ortama gireceğine delalettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu