Rüya Tabirleri

Rüyada sevdiğim kişi benimle konuşmuyor Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevdiğim kişi benimle konuşmuyor borçların kapanacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine, maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden yaşanacağına, hane içindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, bereketin ve verimin olacağına, bir sebeple neredeyse yıkılacağına, hayata küsecek duruma geleceğine, bol nimete kavuşacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine, kendisini çekemeyen kişilerin kendisi hakkında çeşitli dedikodular ettiklerini duyacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğim kişi benimle konuşmuyor gördüyseniz:

  • Belli değişiklikler yapma isteği duyabilirsiniz.

Rüyada sevdiğim kişi benimle konuşmuyor sıkıntılı ve zor günler geçireceğine, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına inanılır.

Rüyada sevdiğim çocuğun benimle konuşması aile hayatındaki muhabbetin artacağına,  hastalıkların iyileşeceğine, huzursuzlukların veya sorunlu durumların çözülmesiyle beraber rüya sahibinin iş hayatında da kendisini çok iyi hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğim adam benimle konuşmuyor bunun yanında işe gitmek dışında yaşamını hareketlendirmek ve biraz da hayatın güzelliklerinin tadına varmak için bir şeyler yapmaya yöneleceğine, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, işlerinin bollaşacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğim kişinin benimle konuşmaması gücünün azalacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, doğru adımlar atamayıp, isabetli kararlar vermeyişi nedeni ile maddi anlamda bir hayli zarara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğim kişi ile el ele tutuşmak borca batacağına, geçim derdi çekeceğine, dualarını, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğim kızın benimle konuşması yine de lükslerinden feragat etmeyeceğine, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde bu durumun kısa süre içinde düzeltileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğim kişinin benimle konuşması değer göreceğine, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına yorulur.

Rüyada sevdiğim kişi ile sevgili olmak arif ve alim kimseler arasına gireceğine, karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, saygınlık kazanacağına işaret eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu