Rüya Tabirleri

Rüyada sol elden yılan sokması Ne Anlama Gelir?

Rüyada sol elden yılan sokması mutsuz, üzgün ve karamsar olacağına, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine, yarardan çok zarar getireceğine, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, iş hayatı içinde istenmeyen sorunlar yaşanacağına, rüya sahibinin olumlu giden bir işini bozacağına, kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine tabir olunur.

Rüyada sol elden yılan sokması gördüyseniz:

  • Elde edilmesi veya gerçekleştirilmesi kolay hedeflere yönelmenin faydasını göreceksiniz.

Rüyada sol elden yılan sokması işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına ve yakın bir zamanda işsiz kalabileceğine, ele geçen paranın daha da artacağına işaret etmektedir.

Rüyada elden yılan çıkması tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine, aile hayatı ile ilgili çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve rüya sahibinin evlilik yolunda ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sağ elden yılan sokması hayal kırıklığına, sıkıntılarının son bulacağına, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, bu sayede hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine delalettir.

Rüyada elden yılan ısırması sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, fırsatların istenmeden harcanacağına rivayet eder.

Rüyada elden yılan sokması çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına ve ailevi sorunların da biteceğine, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine inanılır.

Rüyada elden tutmak iş hayatında atılıma geçeceğine, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına delalet eder.

Rüyada elden kan akması bir sebeple bazı kişilerden azar işitileceğine, bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine işaret eder.

Rüyada elden bıçaklanmak sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine delalettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu