Rüya Tabirleri

Rüyada soyulmuş patates Ne Anlama Gelir?

Rüyada soyulmuş patates anne baba dualarının alınacağına ve sonunda büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine, başarısız olacağına, kötü günler geçireceğine, sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine, hem de çok üzüleceğine, gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Rüyada soyulmuş patates gördüyseniz:

  • Yapabileceğiniz en iyi şey daha çabuk karar vermeye çalışmanızdır.

Rüyada soyulmuş yüz görmek sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına inanılır.

Rüyada soyulmuş ev görmek iş hayatında parlak bir döneme girildiğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına, bu sayede kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine alamet eder.

Rüyada dükkan soyulmuş hem ruhsal hem de parasal anlamda rahat edeceğine, alınacak olan bir işte maddi olarak çok zor günler geçirileceğine işarettir.

Rüyada soyulmuş muz görmek maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, başarılarının artacağına delalet eder.

Rüyada soyulmuş patates sorunlarından ötürü kendisine gelemeyeceğine, iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına delalettir.

Rüyada soyulmuş badem görmek tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine inanılır.

Rüyada soyulmuş çiğ patates görmek kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, akıllı ve doğru işler yapması sayesinde rızkının her geçen gün artacağına, yolunun açık olacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine yorulur.

Rüyada soyulmuş armut görmek sevgilinizle ilişkinizi bir basamak yükselteceğinize, zor durumda kalacağına, yokluğa düşeceğine alamet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu