Rüya Tabirleri

Rüyada süt içinde kıl görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada süt içinde kıl görmek alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına, yaşadığı sürece insanlığa hizmet etmek için her türlü fırsatı değerlendireceğine, toplum içindeki saygınlığının artacağına, masa başı bir işe gireceğine, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, işine ve ailesine daha bir sıkı sarılarak, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine, eksik olan yanının tamamlayacağına, canının ve malının garantide olacağına, rakiplerden gelecek her türlü kötülük için önlem alınacağına rivayet eder.

Rüyada süt içinde kıl gördüyseniz:

  • Arka arkaya birkaç yerden para alabilirsiniz.

Rüyada ayın içinde hasret kaldıklarına kavuşacağına, sahip olduğu bolluğun ve zenginliğin azalacağına işaret eder.

Rüyada kan ter içinde kalmak karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, iyi insanlarla arkadaş olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada su içinde çiğ et görmek ekmeğinin de artacağına, bir sebeple işlerini daha kontrollü ve getireceği ve götüreceği şeyleri hesaplayarak gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada kar içinde ayı görmek sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına yorulur.

Rüyada cam içinde olmak ele geçen kazancın günden güne azalacağına, sıkıntıların ve dertlerin artacağına delalet eder.

Rüyada ev içinde yüzmek tatsızlıkların ortadan kalkacağına, cebinden parasının eksilmeyeceğine, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına tabir olunur.

Rüyada ev içinde at görmek ancak daha sonra çok büyük bir pişmanlık yaşayıp kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, rüya sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına tabir olunur.

Rüyada bir arabanın içinde işsiz ve aşsız kalmayacağına, borca batacağına delalettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu