Rüya Tabirleri

Rüyada tarlaya bulgur ekmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tarlaya bulgur ekmek kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine çok inandıracağına, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, kişinin kalbini titreten, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, büyük atılımlar yapacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına delalet etmektedir.

Rüyada tarlaya bulgur ekmek gördüyseniz:

  • Belli bir ticari, duygusal ya da sağlığınızla ilgili hedefinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak desteği bulabilirsiniz.

Rüyada tarlaya bulgur ekmek aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, geçmiş ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine inanılır.

Rüyada tarlaya su dolması gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına, rüyayı gören kişinin bu kişiler ile yaptığı işlerde birçok sıkıntının ve sorunun ortaya çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada tarlaya yol açmak aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine, evli ise kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine rivayet eder.

Rüyada tarlaya sıçmak yapılan bir evlilikten pişman olunacağına, can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada tarlaya kül dökmek bereketin ve huzurun hâsıl olacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine inanılır.

Rüyada tarlaya bakmak yine deyim yerindeyse onun yar ve yardımcısı olacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine ve çok büyük rahatlık sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada bir tarlaya gitmek borçların kapanacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine, kimseyle konuşmaz olacağına delalet eder.

Rüyada tarlaya su akması hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, emin adımlarla ilerlediği hayatını daha da güzelleştirmek için çevresindeki kimselerle de iş birliği yapacağına işarettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu