Rüya Tabirleri

Rüyada tastan su içtiğini görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tastan su içtiğini görmek yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine, huzursuzlukların son bulacağına, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, iç huzurunun yerinde olacağına, umutlarını yitireceğine, hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, üzüleceğine, kırılacağına, bir sebeple kendisini bir türlü toparlayamayacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, işlerin açılacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına ve atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine, işlerinin yolundan çıkacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, attığı adımların boşa gideceğine delalettir.

Rüyada tastan su içtiğini gördüyseniz:

  • İki tarafında artan beklentileri gerilime neden olabilir.

Rüyada tastan su içtiğini görmek başarısız ve mutsuz olacağına, işlerinde şimdiye kadar görmediği bir sorunla karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok sıkıntı çekeceğine tabir olunur.

Rüyada taştan kaçmak uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine ve karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına ve güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada taştan su çıkması iş konusunda çok büyük hatalar yapılacağına, maddi açıdan iş hayatında zarar getirecek bir konu ile ilgili olarak çok temkinli adımlar atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada taştan düşmek mutluluğu yakalamak için çok uğraşacak olan rüya sahibinin inatçı kişiliği sayesinde isteklerine ulaşacağına, çevresinde de böyle kimselerin bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada taştan yol yapmak zorlukların biteceğine, bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine rivayet eder.

Rüyada taştan at görmek yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine, aile bireyleri arasında tartışmalar yaşanacağına, kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine rivayet eder.

Rüyada taştan fil görmek onlarla artık hep bir arada olunacağına, ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına yorulmaktadır.

Rüyada taştan ev görmek içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu