Rüya Tabirleri

Rüyada tertemiz berrak deniz görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tertemiz berrak deniz görmek güzel günlerin yaşanacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına, maneviyata daha çok önem verileceğine, az ama öz insanla görüşme kararı alacağına, girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, çok büyük paralar ve mallar kaybedeceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, hileli durumlarla karşılaşılacağını delalet eder.

Rüyada tertemiz berrak deniz gördüyseniz:

  • Genelde biraz mutsuzluk oyunu oynuyorsunuz.

Rüyada tertemiz berrak deniz görmek yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına, zor bir durumda kalacağına tabir olunur.

Rüyada berrak tertemiz deniz görmek olmayacak işlerin peşinde beyhude nefes tüketeceğine, bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine yorulur.

Rüyada berrak tertemiz su görmek evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine, iş hayatında karşısına çıkacak bazı sorunlar yüzünden işinden olacağına inanılır.

Rüyada tertemiz berrak su görmek yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına, üzüntü içinde geçirilecek bir döneme ve maddi ve manevi olarak çok karanlık bir işe gireceğine alamet eder.

Rüyada tertemiz deniz görmek güç ve para kaybedeceğine, mubah olmayan yollara sapacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine delalettir.

Rüyada tertemiz berrak suda yüzmek kişisel kavgaların son bulacağına, dertlerin en kısa zamanda biteceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada deniz berrak su görmek hastalanacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına işarettir.

Rüyada berrak bir deniz görmek karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına ve maddi açıdan büyük bir yükün altına girileceğine, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına delalet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu