Rüya Tabirleri

Rüyada uzun ve gür kirpik görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada uzun ve gür kirpik görmek dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna, ardın karşısına bazı sorunlar çıkacağına, işlerinin açılacağına, şansının döneceğine, şansının ve bahtının döneceğine, uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine ve zor bir kişinin yanında işe başlanacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, tüm zamanını bu hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına inanılır.

Rüyada uzun ve gür kirpik gördüyseniz:

  • Aşk ilişkilerinizde duygusallığı abartma eğilimindesiniz.

Rüyada uzun ve gür kirpik görmek zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine, zararların üst üste geleceğine tabir olunur.

Rüyada çok uzun kirpik görmek o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine, esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada up uzun kirpik görmek yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına, herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine yorulur.

Rüyada uzun kirpik görmek diyanet kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına, büyük aşamalar kaydedeceğine, çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada uzun beyaz kirpik görmek ne yapsa, ne etse de yaptığı hatayı telafi edemeyeceğine, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine alamet eder.

Rüyada uzun takma kirpik görmek kendisini allah’a yakın hissedeceğine, dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına tabir olunur.

Rüyada siyah uzun kirpik görmek uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına, malının artmasını sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada uzun kirpik görmek tersliklere ve aksiliklere sebebiyet vereceğine, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu