Rüya Tabirleri

Rüyada vücudunu böcek ısırması Ne Anlama Gelir?

Rüyada vücudunu böcek ısırması yatırımlarının kar getireceğine, sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına, oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına, zengin olmak isterken hayallerinizin ve umutlarınızın boş çıkacağına, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine, eğer bu durum başarılı olursa rüya sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada vücudunu böcek ısırması gördüyseniz:

  • Güzel şeyler olacak.

Rüyada vücudunu böcek ısırması deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, çok daha iyi mevkilere gelineceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlar yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada vücudunu böcek sarmak rüya sahibinin ağız tadının da yerinde olacağına, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına alamet etmektedir.

Rüyada bütün vücudunu böcek sarmak maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, yüzünün hep güleceğine, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına işarettir.

Rüyada vücudunu böcek basması becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına inanılır.

Rüyada vücudunu keselemek dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine, kem gözlü insanların uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada vücudunu köpüklemek sorun yaratan kişileri hayatından uzaklaştıracağına, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine inanılır.

Rüyada vücudunu ölçmek projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine, aksiliklerin bu sayede aşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada vücudunu sabunlamak hane içindeki huzursuz havanın yerini mutluluğa ve sevgiye bırakacağına, sorunların gittikçe içinde çıkılmaz bir hal alacağına inanılır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu