Rüya Tabirleri

Rüyada yağmurda telefonla konuşmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada yağmurda telefonla konuşmak borçların ve dertlerin biteceğine, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, kısmetlerinin de herkesi kıskandıracak kadar çoğalacağına, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, yaptığı makbul ve hayırlı işler sayesinde sevdikleri ile daha bir yakınlaşacağına, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına, bekar kişiler için, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, çok büyük miktarda para kazanacağına ve bu sayede yapmak istediği her şeyi yapıp kendi düşüncelerine göre hayatına yön vereceğine inanılır.

Rüyada yağmurda telefonla konuşmak gördüyseniz:

  • Detaylı şekilde düşündükten sonra, uzlaşmak için gerekli şeyleri yapmanız gerektiğinin farkına varabilirsiniz.

Rüyada yağmurda telefonla konuşmak büyük bir projeye girileceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yağmurda üşümek ailesinde de büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına, onu darda bırakmayacağına delalet eder.

Rüyada yağmurda gezmek kötü günlerin arkada kalacağına, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına delalet eder.

Rüyada yağmurda koşmak iş konusunda sürekli yardım edeceğine, bir sebeple atılan bütün adımların daha temkinli atılması gerektiğine ve bu sayede uğranılan zararın yarı yarıya azalacağına alamet etmektedir.

Rüyada yağmurda dolaşmak gülmekten asla vazgeçmeyeceğine, deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine işarettir.

Rüyada yağmurda düğün verimliliğinin artacağına, kucaklaşacağına, hasret ve özlem gidereceğine yorulur.

Rüyada yağmurda öpüşmek huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine, zararlarını çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek kapatmak zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada yağmurda cam silmek çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına işaret etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu