Rüya Tabirleri

Rüyada yeşil fener görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yeşil fener görmek yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, fakir ise açılacak şansı ve artacak geliri ile beraber daha refah içinde bir hayata kavuşacağına, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, bazı zor durumlar ile bölünen bir ilişkinin kaldığı yerden devam edeceğine, ortaya çıkan sıkıntılardan kurtulacağına, maddi anlamda kendisini toparlayacağına, zor zamanlar geçireceğine, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeşil fener gördüyseniz:

  • Zamanınızı doğru kullanmanızda fayda var.

Rüyada yeşil fener görmek hatalı bir adım yüzünden iş yerinde ihtar alınacağına, maddi açıdan rahata erileceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada fener görmek çok fazla zarara sebep olmayacağına, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada fener almak atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada fener tutmak geçimini çok rahat şekilde sağlayacağına, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, kazancının azalmayacağına tabir olunur.

Rüyada deniz fener görmek çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, destek istediği insanlardan hiçbir şekilde destek görmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada karanlıkta fener tutmak doktordan doktora koşturacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına yorulur.

Rüyada birinden fener almak hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına alamet eder.

Rüyada yanmayan fener görmek söylentiyi çıkartan kişileri araştırmaya başlayacağına, üzücü bazı dedikodular çıkacağına ve bu dedikodular sebebiyle insanlar arasındaki popülerliğin ve saygınlığın biteceğine rivayet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu