Rüya Tabirleri

Rüyada yeşil üzüm asması görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yeşil üzüm asması görmek kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, anne duasının açılacağına, verilen kararların geri çekileceğine, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine, isteklerinin yerine geleceğine, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına, bu sayede çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, kişinin bugüne değin halledemediği devletle ilgili bir sorunda bu kimseden destek alınacağına, karar vermekte güçlük çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil üzüm asması gördüyseniz:

  • Belli plan, hedef, iş veya isteklerinizi uygulamaya koyma fırsatı bulabilirsiniz.

Rüyada yeşil üzüm asması görmek kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine ve çok büyük umutlar ile girdiği bir işten büyük zararla çıkacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine ve çok büyük zararlara uğranacağına inanılır.

Rüyada üzüm asması almak dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, istihdam edeceğine alamet eder.

Rüyada üzüm asması gördüm ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada üzüm asması kesmek sıkıntıların çözüm bulacağına, kendisini iş hayatında çok hayırlı bir mevkide bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada evde üzüm asması görmek büyük kazançlar elde edileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada üzüm asması görme aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa, amaçlarına ulaşmaya tabir olunur.

Rüyada üzüm asması budamak akıl vereceğine, destekleyeceğine ve onun için güç olacağına, rızkının ve zenginliğinin de garanti olacağına delalet eder.

Rüyada üzüm asması sulamak sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına işarettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu