Rüya Tabirleri

Rüyada yıldız ile konuşmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada yıldız ile konuşmak isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine, neşeli ve huzurlu bir geleceğe, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, yardım etmek isteyen kişilerin yardımlarını geri çevireceğine, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine, maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada yıldız ile konuşmak gördüyseniz:

  • Etrafınızda olan biteni kontrol edemezseniz duygusal patlamalara hazır olmalısınız.

Rüyada yıldız yutmak maddi açıdan büyük zorluklar yaşanacağına, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, hayatı ve kendisi için sağlıklı kararlar alamayacağına alamet eder.

Rüyada yıldız saymak umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine, kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, kendisine de zaten fayda getirmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yıldız kayması insanların takdirini kazanacağına, çevresindeki bazı insanlardan büyük bir ihanet göreceğine tabir olunur.

Rüyada yıldız yağmuru çok mutsuz olacağına, hayırlı bir terfi alınacağına inanılır.

Rüyada yıldız takmak bundan sonra başına gelebilecek sıkıntılı ve sorunlu durumları önceden düşünüp daha sıkı davranacağına, gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına delalet eder.

Rüyada gökyüzünde yıldız sorunların son bulacağına, zorlukların yakın zamanda biteceğine, geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir yıldız görmek yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, zor ve kötü günlerin geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kuyruklu yıldız ekmeğinin kesilmeyeceğine ve gelirinin sabit olacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine yorulur.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu