Rüya Tabirleri

Rüyada ağlayıp dövünmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ağlayıp dövünmek elinde olan bir miktar parayı ortaya koyarak bu durumdan kısa sürede kurtulacağına, sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına, hastalığın biteceğine, borçların kapanacağına, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, işindeki verimliliğin düşeceğine, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine ve bunu sonunda kaybetme olasılığının kazanma olasılığı ile eşit olacağını bile bile yapacağına, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına, kişinin böylece rızkının genişleyeceğine tabir olunur.

Rüyada ağlayıp dövünmek gördüyseniz:

  • Her tür ikili ilişkinizi veya iş birliğinizi ilgilendiren konu önem arz edebilir.

Rüyada bir ağlayıp bir gülmek iş öğreneceğine, kendine olan güvenini yitireceğine yorulur.

Rüyada ağlayıp gülmek aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına ve herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine, allah’ın lütuflarını bulacağına, bolluk ve bereket göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada çok ağlayıp üzülmek yollarının açılacağına, yaşamına yeni bir yön vereceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına işaret eder.

Rüyada ağlayıp yalvarmak kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine yorulur.

Rüyada ağlayıp rahatlamak farklı mesleklerden insanlarla bir araya geleceğinize ve yeni ortaklıklar sayesinde kazanacağınız ticari itibarın da artacağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağlayıp dövünmek allah yolunda büyük ve güzel işler yapacağına, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine delalet eder.

Rüyada ağlayıp bağırmak onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına, gelişeceğine, çocuklarının masraflarını karşılamakta zorluk çekmeyen rüya sahibinin kendi zevkleri için de para ayırabileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağlayıp tövbe etmek sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, ele güne muhtaç hallere geleceğine, ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına yorulmaktadır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu