Rüya Tabirleri

Rüyada ayna silen birini görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ayna silen birini görmek iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, kişinin beklediği müjdeye ulaşmasına, üzerindeki miskinliği ve halsizliği atacağına, iyileşeceğine, kısmet alacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına, ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına, bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, ağız tadını kaçıracak bir ortama girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ayna silen birini gördüyseniz:

  • Yeni fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Rüyada ayna silen birini görmek zorlanacağına, ekmek bulamayacağına, ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine, çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada merdiven silen birini görmek çok istediği ve uzun zamandan beri yapmak istediği bir işin başına geçeceğine ve ortaya koyacağı çalışmalar ile herkesi şaşırtacağına, rahata ereceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada pencere silen birini görmek sevilen birinin başına gelen felaketlerden dolayı psikolojik olarak çok etkileneceğine, böylece yeni bir hayata adım atılacağına rivayet eder.

Rüyada yer silen birini görmek kötü halden iyi hale geçeceğine ve içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, bu sayede çok mutlu olacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine işaret eder.

Rüyada cam silen birini görmek çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına, atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına, tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına, bu yüzden zorluklara düşüleceğine, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada koltuk silen birini görmek mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine rivayet eder.

Rüyada yerleri silen birini görmek askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine, arzularına kavuşacağına delalettir.

Rüyada kapı silen birini görmek yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına, yakınlık duyulan veya duygusal bir bağ içinde olunan karşı cinsle beraber planlar yapılacağına inanılır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu