Rüya Tabirleri

Rüyada başkasına ait kedi görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada başkasına ait kedi görmek sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine, işlerin büyük kazanç sağlayacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, çok hayırlı ve güzel sonuçlar alacağına, bundan sonra yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük sıkıntıya düşeceğine, maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına, hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, daha huzurlu ve mutlu bir evlilik sahibi olunacağına, parasal krizler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada başkasına ait kedi gördüyseniz:

  • Evde yapmak istediğiniz değişikliklere zaman ayırmanız ya da özel meraklarınızla ilgilenmeniz sizi bir süre sonra uyuşukluktan kurtararak daha farklı şeylerle ilgilenmenize neden olabilirler.

Rüyada başkasına ait kedi görmek ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, işlerinde bereketin ve verimin artacağına, sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine delalettir.

Rüyada başkasına kedi saldırması yakın zaman içinde yeteneklerini herkese ispat edeceği bazı çalışmalar gerçekleştirerek adından sıkça söz ettireceğine ve büyük başarılar kazanacağına, yaşadığı darlığın son bulacağına delalettir.

Rüyada evde kedi ve kedi yavrusu görmek hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine yorulur.

Rüyada kedi ve kedi yavrusu görmek kendisini kıskanan ve yolunu kesmeye çalışan rakiplerine fark atacağına, kısmetin ve başarının engelleneceğine alamet eder.

Rüyada kedi görmek kedi sevmek bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve sonraki dönemlerde bu durumdan kaynaklanan sıkıntılardan çok çekeceğine, parasının ve malının da artacağına işaret eder.

Rüyada kedi kedi görmek hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına, kazancının her kuruşunun karşılığını alın teri ile vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başkasına ağlamak yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, hem de çok üzüleceğine delalettir.

Rüyada başkasına et yedirmek eve huzurun ve bereketin geleceğine, onunla güzel ve unutulmaz günler geçirme şansına ve mutluluğuna nail olacağına inanılır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu