Rüya Tabirleri

Rüyada burnundan cenin çıkması Ne Anlama Gelir?

Rüyada burnundan cenin çıkması çok zor zamanlar geçirileceğine, verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına, yapılan projelerin çok bereketsiz olacağına, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, ancak daha sonra girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına, talihinin artacağına, düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına işarettir.

Rüyada burnundan cenin çıkması gördüyseniz:

  • Tartışmaktan kaçının.

Rüyada burnundan cenin çıkması bol kazançlı günler geçireceğine, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına rivayet eder.

Rüyada cenin daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına inanılır.

Rüyada cenin emzirmek işlerinin günden güne bozulacağına, sorunlu bir hayat yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada cenin yıkamak kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine, ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına ve sevdiği kişilere iyi bir hayat temin edeceğine inanılır.

Rüyada cenin pişirmek girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, istediği herşeye kavuşacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, alınan onca önleme ve verilen onca çabaya rağmen çok zor durumlara düşüleceğine inanılır.

Rüyada cenin doğurduğunu görmek güzelleşeceğine, zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, fırsatların elden kaçırılacağına rivayet eder.

Rüyada canlı cenin doğurmak hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine, çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına inanılır.

Rüyada cenin düşürdüğünü görmek onlar sayesinde moral bulacağına, neşeleneceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, iş hayatında ve aile hayatında yaptığı harcamalara dikkat etmesi gerektiğine, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına, çok büyük zararlar edeceğine tabir olunur.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu