Rüya Tabirleri

Rüyada deve kuşu yakalamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada deve kuşu yakalamak nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, çok büyük sıkıntılar yaşamaya başlayacağına, her şeyin gönlünce olacağına, mutluluğunun, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına, iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına, sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada deve kuşu yakalamak gördüyseniz:

  • Ardından, duruma göre plan yaparsınız.

Rüyada deve kuşu eti yemek kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine, hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına işarettir.

Rüyada deve kuşu yakalamak iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntılarının daha da artacağına rivayet eder.

Rüyada deve kuşu yumurta görmek hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada deve kuşu yumurtası görmek kendisine olan güvenini tazeleyeceğine, rüya sahibinin zahmetli, çileli ve zorlu günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada deve kuşu ölüsü görmek zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yavru deve kuşu görmek maddi olarak büyük getirisi olacağına, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada siyah deve kuşu görmek mutluluğu, başarıyı, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, ardından birçok konuda yardımcı olacağına ancak işte ortaklığa girmeyeceğine yorulur.

Rüyada deve kuşu hediye almak meşakkate düşeceğine, geçim sorunuyla karşılaşacağına, ticaretinin genişleyeceğine tabir olunur.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu