Rüya Tabirleri

Rüyada evin içine su damladığını görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada evin içine su damladığını görmek batıl amele, aradaki buzları eriteceğine ve barış sağlayacağına, gelir kaynaklarının yok olacağına, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine, insanları hak yoluna çağıracağına, yanlış anlaşılacağına, yüksek tahsil yapacağına, böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, çocuklarının masraflarını karşılamakta zorluk çekmeyen rüya sahibinin kendi zevkleri için de para ayırabileceğine alamet etmektedir.

Rüyada evin içine su damladığını gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi kullanabileceğiniz durumlar oluşabilir.

Rüyada evin içine su damladığını görmek devlet kapısından bir yardım alacağınıza, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evin damladığını görmek girmek istediği ancak destek bulamadığı bazı projelere girmek için çok büyük destek alacağına, evindeki huzurun, anlayışın, sevginin, saygının ve iletişimin bozulacağına alamet eder.

Rüyada evin tavanından su damladığını görmek zahmete ve derde düşeceğine, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine delalet eder.

Rüyada evin içine tuz serpmek kazancında da artış meydana geleceğine ve rüya sahibinin hayatından memnun olacağına, çalışan kişiler için ise, iş ile ilgili yapılan bir hata nedeni ile yaşanacak sıkıntıların rüya sahibinin üzerine kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evin içine kar girmesi asla gururundan ödün vermeyeceğine, alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına ve gittikçe daha kötü bir duruma düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada evin içine at girmesi çok sert geçen bir tartışmanın ardından uzun zaman önce verdiği bir kararı uygulamaya koyacağına, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, bu sayede hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada evin içine su akmak çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına delalettir.

Rüyada evin içine ayı girmesi yaşanan kötü anıların silineceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına işaret etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu