Rüya Tabirleri

Rüyada kırmızı keten pantolon görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kırmızı keten pantolon görmek aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, tatsız haberlerin alınacağına, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, anne baba duası alınması sayesinde hayatın hiçbir evresinde sorun yaşanmayacağına, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, maddi sıkıntılarından kurtulacağına, rahat yaşayacağına alamet eder.

Rüyada kırmızı keten pantolon gördüyseniz:

  • Bazı hırslar gerilim yaratabilir.

Rüyada kırmızı keten pantolon görmek sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına, beklemediği bir anda karşısına çıkacak kötü şeyler ile uğraşmak zorunda kalacağına, kendisini insanlara karşı kötüleyen ve işlerine balta vuran bir kişi ile çok sıkıntılı bir işe gireceğine yorulur.

Rüyada keten pantolon görmek gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına tabir olunur.

Rüyada mavi keten pantolon görmek mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz keten pantolon görmek manevi olarak da yıpranacağına, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil keten pantolon görmek yeni bir hayata başlayacağına, bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine yorulur.

Rüyada siyah keten pantolon görmek işle ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, çok güzel olaylar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada keten pantolon el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, duyguların karşılık bulacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada keten pantolon almak kendisini allah yoluna adayacağına, kendisini üzen ve yoran herşeyi hayatından çıkartacağına delalet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu