Rüya Tabirleri

Rüyada kolon yıkılması Ne Anlama Gelir?

Rüyada kolon yıkılması bahtının açık olacağına, iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine, gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, gözyaşının dineceğine, endişe edilen durumların ortadan kalkacağına, mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kolon yıkılması gördüyseniz:

  • Farklı kültürleri veya felsefeleri anlamanıza yardım edecek aktivitelere katılmanız vizyonunuzun gelişmesine yardım edebilir.

Rüyada kolon yıkılması çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada demir kolon hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine buna rağmen geldiği yeri unutmayacağına, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine ve bu işte patronluğa kadar yükselerek çok daha başarılı adımlar atılacağına alamet eder.

Rüyada beton kolon görmek hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına, eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, verdiği emeklerin boşa gideceğine delalettir.

Rüyada annemin kolon kanseri olduğunu görmek elinde avucunda olanı yitireceğine, idealist davranacağına delalet etmektedir.

Rüyada kolon görmek sorunların günden güne daha da artacağına ve sıkıntılı bir işe girileceğine, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada büyük kolon görmek duygularının karşılığını alamayacağına ve tutulduğu kara sevda nedeniyle uzun süre kendine gelemeyeceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çatlak kolon görmek boş kuruntularla uğraşacağına, istediği her şeyi kolayca alabileceğine, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına tabir olunur.

Rüyada kırık kolon görmek yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, hasretliğin biteceğine delalettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu