Rüya Tabirleri

Rüyada sırta ağda yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada sırta ağda yapmak sürekli tartışacağına, her şeyin yolunda gideceğine, kazancın artacağına, ilk etapta durumu kaldıramayacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye, işlerin çok büyümeyeceğine, kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına, bazı sorunların başgöstereceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada sırta ağda yapmak gördüyseniz:

  • Sezgilerinize güvenmeniz durumunda geçmişte kayıp olarak görülebilecek bir şeyi kazanca çevirebilirsiniz.

Rüyada sırta ağda yapmak problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada sırta kıl görmek rahat bir hayatı olacağına, emeklerinin karşılığını göreceğine, çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine işaret eder.

Rüyada sırta taşınmak güzel zamanlar geçireceğine, yeni kişilerle tanışacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine delalet eder.

Rüyada sırta yaslanmak kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sırta bıçak saplanması ancak işin ilerleyen aşamalarında ortak olduğu kişinin pek güvenilir biri olmadığını anlayacağına, zor bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sırta hacamat yaptırmak uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine ve insanlardan çok büyük övgüler ve takdirler alınacağına, bunun da kendisi için daha içinden çıkılmaz halleri doğuracağına, çaresizliğinin büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sırta darbe almak tanıdığınız birinin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine, kurulan bir yuvaya nifak tohumları ekilmesine yorulur.

Rüyada babanın sırta vurması müjdeli haberler alacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatın hiçbir evresinde sorun yaşanmayacağına delalettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu