Rüya Tabirleri

Rüyada tüfeğin kırılması Ne Anlama Gelir?

Rüyada tüfeğin kırılması deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, sıkıntılı ve sorunlu günler geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, ödemelerin kolaylıkla yapılacağına, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine, girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada tüfeğin kırılması gördüyseniz:

  • Zor bir yolculuk yapabilirsiniz.

Rüyada tüfeğin kırılması hayatında fırtınalı günler yaşanacağına ve kişinin büyük bir çıkmazın içine düşeceğine, kendisi için rahat bir hayat kurma yolunda çok büyük bir atılım gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada av tüfeğin bozulması baş ağrısı, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, yüzünün eskisi gibi güleceğine rivayet eder.

Rüyada tüfeğin tutukluk yapması her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, zor zamanların biteceğine inanılır.

Rüyada tüfeğin bozulduğunu görmek büyük bir maddi refaha kavuşacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, helal lokma yiyen rüya sahibinin rızkının da sürekli artacağına işaret eder.

Rüyada tüfeğin bozulması kişinin her zaman sosyal biri olacağına, büyük bir tartışma yaşamak sorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada tüfeğin parçalanması el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, hanesindeki rızkın eksileceğine delalettir.

Rüyada tüfeğin patlamaması dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına rivayet eder.

Rüyada tüfeğin çalınması ortaklarla aranın bozulacağına, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine ve herkesin el sıkışıp barışacağına rivayet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu